Ticho.cz si právě čte: (2 návštěvníci)
   Na "Ticho.cz" najdete: 1381 znaků!!2810 diskusních příspěvků!!1668 novinek!!636 odborných článků!!173 fotek 
Odborný článek / Téma: Od dětí / Autor: -

Hokej a krasobruslení

Co Vám budu povídat – kokos mám od ledu samou bouli

Brusle,
S bruslením jsou jenom lapálie. Je jich taková spousta, že se tou hromadou dá těžko prokousat. Nejhorší ze všeho jsou pochopitelně pády. Nevím jak pro koho, ale pro mě určitě, protože padám skoro pořád. Je to tím, že se bruslit teprve učím, ale s mojí rovnováhou to jde ztuha.
Co Vám budu povídat – kokos mám od ledu samou bouli.

Bruslit chodíme s našima na veřejné kluziště. Tam je dobrý a upravený led. Musíme tam ale být vždycky včas, protože po začátku začnou chodit davy lidí a pak už se vlastně ani moc bruslit nedá. Spíš je to taková strkačka na kluzišti.
Mnohem lepší je to s rozjezdem když zamrzne Bolevák. To je velký rybník u nás v Plzni a když zamrzne, tak tam všichni Plzeňáci chodí hrát hokej. Já hraju taky. Máma hokejku nemá, tak dělá brankáře v brance postavené z bot. My s tátou útočíme, nahráváme si děláme fígle a kličky. Hokej mám radši než jen takové ježdění, protože to je zábava a taky se můžu opřít o hokejku. chvilkama se mi to dost hodí.
Když máme s tátou hokeje dost, rozjedeme krasobruslení s mamkou. To je bezva, s rovnováhou to není tak hrozné, protože se vlastně pořád držím mámy za ruku.Když máme dost i krasobruslení, tak jdeme do stánku na párek a čaj a taky si na chvilku prostě jen tak sednout. Při bruslení totiž strašně bolí nohy , zvlášť tlapky.
Jak tak ale koukám z okna, do vánoc si na Boleváku nezabruslím, tak možná že někdy v lednu, rozhodně by to stálo za to.

Vyprávěl: Tomík
Do češtiny přeložil: Tomáš  (táta) Diskuse ke článku:


 Nový příspěvek Nové příspěvky Vybrané příspěvky


  
Vyber autora:
Odborné články:
Vyber téma:
Hledej:
 


Přidat novinku 
Znakovka pod vodouJaro
Je to skoro jako když se člověk ve snu vznáší, poletuje si, tu a tam přistane a zase vzlítne a mezi tím se dají metat kozelce, stojky, podvodní hvězdy, vrtule ......
21.2.2001, Tomáš ...další info
Lyžovačka v AussoisLeden
.... a největší sekáči jezdili bez hůlek. Tak jsem je občas taky nechal dole a brousil to stejně jako oni. Přece nezůstanu pozadu.
17.2.2001, Tomáš ...další info
Mont Blankléto
Vlastně tam vůbec nikdy neprší a jenom chumelí. A taky tam hodně svítí sluníčko a ještě se od toho sněhu odráží jako od zrcadla  ......
15.2.2001, Tomáš ...další info
Pína je grošák.prosinec
Marně ho tahám za udidlo, marně plácám po šíji, když Pínovi chutná, tak se musí počkat
14.1.2001, Tomáš ...další info
Kristiánky na sněhu
Lyžování je bezva, všechno okolo fičí, jednou lyžař, jednou sněhová koule a někdy dokonce pár „kopýtek“ – (myslím začátečníky ) jako lavina.
leden 2000, Tomáš ...další info
Yachting je sport pro kliďasy.léto 2000
Moc príma jsou taky na lodi večery. Loď zastavíte někde v zátoce, špička se připoutá k bójce a můžete začít vařit večeři .....
, Tomáš ...další info
Hokej a krasobruslení
Co Vám budu povídat – kokos mám od ledu samou bouli
, ...další info

<<<   2   3   >>>  
Copyright (c) 2001-2006 NetPro systems, s.r.o.   All rights reserved.